Stručius auginančiai įmonei ŽŪK „SGC“ įteiktas pirmasis UAB „Imlitex“ tiekiamos žaliosios elektros energijos sertifikatas. „Baltic Green Energy“ sertifikatas patvirtina, kad klientas savo veikloje naudoja elektros energiją, pagamintą iš atsinaujinančių energijos išteklių – vėjo, saulės, vandens ar kitų šaltinių.

„Pradėję prekiauti kilmės garantijomis nusprendėme „žalios“ elektros produktui sukurti atskirą prekinį ženklą, kurį klientai galėtų naudoti ir savo komunikacijoje. Socialinė atsakomybė bei aplinkos tausojimas tampa vis aktualesne įmonių vertybe, todėl klientams, pasirinkusiems vartoti atsinaujinančią energetiką, norime įteikti ir tai patvirtinantį sertifikatą. Manome, kad su BALTIC GREEN ENERGY ženklu mums pavyko perteikti tai, ką simbolizuoja atsinaujinanti energetika – grįžimą prie natūralių gamtos resursų“ – sakė Elektros prekybos skyriaus vadovas Regimantas Juška.

BALTIC GREEN ENERGY sertifikatas, patvirtinantis tiekiamos elektros kilmę, artimiausiu metu bus įteiktas ir kelioms dešimtims kitų klientų, pasirašiusių sutartis dėl elektros energijos tiekimo iš atsinaujinančių energijos išteklių.

Sužinokite daugiau apie žalios energijos planą