Mes padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią planą.

Susisiekite

IMLITEX ENERGY – vienas didžiausių nepriklausomų GAMTINIŲ DUJŲ tiekėjų verslo klientams Lietuvoje

Mūsų suskystintų gamtinių dujų tiekimo sutartys su stambiausiais SGD eksportuotojais pasaulyje suteikia daugiau laisvės prisitaikyti prie kliento poreikių bei pasiūlyti lankstesnes tiekimo sąlygas. Verslo klientams tiekimą galime pasiūlyti kintama, fiksuota ir mišria dujų kaina, tad jei šiuo metu ieškote gamtinių dujų tiekėjo, užpildykite kontaktų formą čia ir mes su Jumis susisieksime. Taip pat galite kreiptis į mus el. paštu gas@imlitex.com ir kartu aptarsime tiekimo sąlygas bei Jūsų poreikius gamtinių dujų tiekimui.
 
Trumpai apie mus: UAB Imlitex priklauso Imlitex Holdings įmonių grupei, kuri yra labiausiai diversifikuota ir viena didžiausių žaliavų tiekėjų Rytų Europoje. Imlitex Holdings pramonės įmonėms gali pasiūlyti daugiau 3500 produktų krepšelį, tarp jų – ir gamtines dujas verslui. Mūsų prekinis ženklas Imlitex Energy vienija ne tik gamtinių dujų, bet ir elektros tiekimą.
 
Mūsų paslaugos: Siūlome „trys viename“ paslaugą savo klientams, vienoje sutartyje apjungdami gamtinių dujų tiekimą, skirstymą ir perdavimą.

 • Gamtinių dujų tiekimas: Siūlome kintamą, fiksuotą arba mišrią gamtinių dujų kainą:
  • Pasirinkus pastovios kainos planą, vartotojui visą laikotarpį yra taikoma vienoda gamtinių dujų kaina. Tokiu būdu yra paprasčiau valdyti išlaidas, taipogi, tiekėjas prisiima riziką dėl kainos svyravimų, tačiau nėra galimybės sutaupyti, jei rinkos kaina sumažėja. Šis planas rekomenduojamas vartotojams, gamtines dujas vartojantiems šaltojo sezono metu ir norintiems stabilių išlaidų.
  • Kintamos kainos esmė – gamtinių dujų kaina kinta kiekvieną mėnesį ir yra apskaičiuojama prie indekso kainos pridedant fiksuotą tiekėjo maržą. Tai labiausiai Lietuvoje paplitęs gamtinių dujų pirkimo planas, tačiau gali būti sudėtingiau planuoti išlaidas ir rizika dėl kainos svyravimų tenka vartotojui. Rekomenduojama ganėtinai tolygų vartojimą metų eigoje turintiems vartotojams, nes taupomi kaštai ne sezono metu.
  • Mišrios kainos planas susideda iš kintamos ir fiksuotos kainos, kai dalis dujų yra tiekiama taikant pastovią kainą, o likusiai daliai yra taikoma kintama kaina. Fiksuojant kainą daliai dujų kiekio užtikrinama, jog didėjant rinkos kainai bent dalis išlaidų liks stabilios, o paliekant dalį dujų kiekio su kintama kaina užtikrinama, jog mažėjant rinkos kainai dalis išlaidų sumažės. Rekomenduojama vartotojams, norintiems sumažinti rinkos kainų svyravimo keliamą riziką.
 • Papildomos paslaugos: Gamtinių dujų skirstymo bei perdavimo paslaugos ir papildomų mokesčių administravimas. Pasirinkus mus kaip gamtinių dujų tiekėją, būtų sudaroma viena sutartis, kuri apimtų ne tik gamtinių dujų tiekimą, bet ir:
  • Gamtinių dujų perdavimą, už kurį yra atsakingas ir kurio kainodarą nustato Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius (PSO) AB „Amber Grid”
  • Gamtinių dujų skirstymą, kuriuo rūpinasi gamtinių dujų skirstymo sistemos operatorius (SSO) AB „Energijos skirstymo operatorius” (AB „ESO“).

 
Kodėl verta rinktis mus?

 • Mes Jums patarsime ir įvertinsime, kada geriausia rinktis kintamą, fiksuotą ar mišrų dujų kainos planą atsižvelgiant į Jūsų dujų suvartojimo struktūrą bei pokyčius dujų rinkoje.
 • Nebereikės rūpintis papildomomis dujų perdavimo bei skirstymo sutartimis – viskas bus įtrauktą į vieną sutartį bei sąskaitą.
 • Kam aktualu ir elektros tiekimas, siūlome dujų bei elektros tiekimą iš „vienų rankų“.
 • Padėsime Jums sutaupyti – konsultuojame dujų perdavimo ir vartojimo pajėgumų užsakymo klausimais, jų optimizavimu ir gamtinių dujų balansavimu, kad būtų patirti kuo mažesni kaštai.
 • Padėsime Jums suprasti dujų rinką, suteiksime kainų prognozes ir bet kokią kitą aktualią informaciją.
 • Galėsite naudotis Imlitex Energy savitarnos portalu, kuriame suteiksime informaciją apie Jūsų dujų suvartojimą, priskirtus pajėgumus visiems Jūsų objektams, bei galėsite lengvai deklaruoti suvartotų dujų rodmenis.
 • Vertinsime Jus kaip savo ilgalaikius partnerius, taigi turėsite individualų ir visus poreikius patenkinantį klientų aptarnavimą.
 • Turime net keletą gamtinių dujų tiekimo šaltinių, taigi galime parduoti ir patiekti didelius gamtinių dujų kiekius.
 • Kadangi esame Imlitex Holdings dalis, galėsite sudaryti ne tik dujų ir elektros tiekimo sutartis, bet ir gauti konkurencingus pasiūlymus Jums aktualių žaliavų tiekimui.

Susiekite su mumis ir gaukite geriausią pasiūlymą!

Susisiekite