EFEKTYVUS ENERGIJOS VARTOJIMAS

Efektyvus energijos vartojimas – tai tam tikrų energijos taupymo priemonių panaudojimas verslo ekonominei naudai ir socialiniam atsakingumui didinti.

Vienas daugiausiai planetoje naudojamų resursų yra elektros energija, o 38,30 % jos vis dar gaminama iš anglies, dėl kurios išsiskiria didelė dalis CO2 dujų.

SOCIALINIS ATSAKINGUMAS

Atsižvelgiant į XXI amžiaus tendencijas, tvarus verslas privalo būti socialiai atsakingas.

Iš pirmo žvilgsnio energijos vartojimo efektyvumo gerinimas skamba kaip tik ekonominės naudos savo verslui siekimas. Tačiau energijos vartojimo optimizavimas yra ir viena iš svarbiausių įmonės socialinių atsakomybių.

Efektyviai naudodami elektros energiją ne tik kuriate ekonominę naudą įmonei, bet ir prisidedate prie visos planetos bei ateities kartų šviesesnės ir švaresnės ateities.

Žalia elektros energija

Imlitex Energy klientai, vartojantys „žaliąją energiją“, išreiškia atsakingą požiūrį į aplinkosaugos problemas ir patvirtina faktą, jog realiai prisideda prie į aplinką išmetamo CO2 kiekio mažinimo. Tai svarbu ne tik Jums, bet ir Jūsų potencialiems klientams, nes aplinkosauga įgauna vis didesnę svarbą visuomenės gyvenime.

Patvirtindami tai, „žalios elektros“ vartotojams suteikiame sertifikatus bei teisę naudoti „Baltic Green Energy“ prekės ženklą savo veikloje.

PRIEMONĖS EFEKTYVESNIAM ENERGIJOS VARTOJIMUI

Sodinkite medžius

Savo pastatų teritorijose sodinkite šešėlį metančius medžius. Priklausomai nuo pastato lokacijos, vegetacija gali padėti apsaugoti pastatą nuo vasaros karščių ir šaltų žiemos vėjų. Langų uždengimas užuolaidomis ar roletais taip pat padeda, bet geriau sustabdyt vasaros karštį prieš jam pasiekiant jūsų pastato langus.

Apsvarstykite galimybę įsirengti saulės elektrinę

Saulės generacija gali padėti užtikrinti jūsų verslui stabilią ilgo laikotarpio elektros energijos kainą, ypač piko metu, kuomet energija yra brangiausia. Pasidomėkite aktualiomis vyriausybės vykdomomis paramos saulės elektrinių įsirengimui programomis, gavus paramą elektrinės įrengimo kaštai smarkiai sumažėja. Apskritai saulės generacija gali būti naudingas įrankis jūsų įmonės energetinėje strategijoje.

Kad suprasti savo energijos vartojimo specifiką naudokite išmaniasias technologijas

Itin svarbu suprasti kaip jūsų verslas naudoja energiją, indetinfikuoti kur energija yra eikvojama be reikalo ir kur būtų galimą ją naudoti efektyviau. 21 amžiuje verslai turi priėjimą prie pažangiausių technologijų, kurios ir padeda indentifikuoti energijos švaistymą ir neefektyvų jos vartojimą, pasinaudokite jomis.

ENERGIJOS TAUPYMO MODELIS

Vienas iš būdų komerciniam vartotojui padidinti konkurencingumą rinkoje yra optimizuoti savo energijos vartojimo sąnaudas (taip, pvz., gali būti sumažinama prekių/paslaugų kaina), bet tam dažniausiai reikia investicijų. Tuo tarpu įmonės prioritetus teikia kaštams, susijusiems su jų tiesiogine veikla.

Siūlome taupyti energiją pasinaudojant mūsų įmonės investicija, patiems papildomai neinvestuojant!

Kaip veikia mūsų siūlomas energijos taupymo modelis?

Sudomino? Kreipkitės! Tel.: + 370 639 92825

Susisiekite