Elektros energijos, gaminamos iš atsinaujinančių energijos šaltinių, pagaminama vis daugiau ir daugiau, tad jos vartojimas tampa prieinamas faktiškai kiekvienai įmonei. Kodėl vertą rinktis „žalią“ elektros energiją? Visų pirma dėl to, kad taip išreiškiate rūpestį aplinkosauga ir realiai prisidedate prie į aplinką išmetamo CO2 kiekio mažinimo. Taip pat, įmonės, kurios perka „žalią” elektros energiją nemoka elektros energijai taikomo akcizo ( 0,52 Eur/MWh ), kas bendroje sumoje leidžia naudoti tokią elektrą už panašią į paprastos elektros kainą.

IMLITEX, UAB – viena didžiausių nepriklausomų elektros energijos tiekėjų Baltijos regione. Šiandiena jau galime patvirtinti, jog visos „Imlitex Holdings“ įmonių grupei priklausančios bendrovės vartoja tik „žaliąją“ elektrą. Taip savo pavyzdžiu norime skleisti tvarų požiūrį į mus supančios aplinkos gerovę ir paskatinti kuo daugiau klientų rinktis šį kelią. 

IMLITEX įmonei priklauso „žaliosios“ elektros prekinis ženklas „Baltic Green Energy“, kuriuo paženklintus sertifikatus suteikiame visiems šios elektros pirkėjams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Prekinį ženklą klientai gali naudoti komunikacijoje taip pabrėždami savo socialinį atsakingumą.

 

Ar žinote kad?

·       „Žalioji elektra“ gali būti tiekiama pagal bet kurį pasirinktą kainos planą: pastovios kainoskintamos kainospastovios ir kintamos kainos.

·       Verslo įmonėms norint gauti LEED (Leadership in Energy and Environmental Design), Swan (Nordic Ecolabel)  ar kitus tarptautinius sertifikatus, kompanijos turi naudoti „žaliąją energiją“ visose pagrindinėse veiklose.

·       Dėl masto ekonomijos ir naujovių jau dabar atsinaujinanti energija tampa tvariausiu sprendimu ne tik aplinkai, bet ir ekonomiškai, viso pasaulio energijai.