IMLITEX HOLDINGS įmonių grupė įsteigė dukterinę įmonę Estijoje – IMLITEX EESTI, OU. Viena pagrindinių planuojamų veiklų – elektros tiekimas Estijoje veikiančioms įmonėms. IMLITEX EESTI oficialiai prekybą elektros energija planuoja pradėti 2017 m. rudenį.

Be įprastos elektros energijos IMLITEX EESTI siūlys įsigyti ir žaliąją elektros energiją, pagamintą iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Žaliosios energijos vartotojams bus įteikiami sertifikatai, patvirtinantys atsakingą įmonės požiūrį į aplinkos apsaugą.

IMLITEX HOLDINGS dukterinės įmonės  – IMLITEX, UAB ir IMLITEX LATVIJA, SIA – šiuo metu aptarnauja ir konsultuoja daugiau nei 1000 verslo klientų Lietuvoje ir Latvijoje.

Be elektros energijos IMLITEX HOLDINGS įmonių grupė taip pat tiekia daugiau nei 2000 žaliavinių produktų beveik visoms pramonės šakoms: chemijos, plastikų, energetikos, tekstilės, žemės ūkio, maisto ir kt. Tai labiausiai diversifikuota žaliavų tiekimo grupė Rytų Europoje, vienijanti kelias dešimtis bendrovių Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse.